Про компанію

Українська група «Бізнес Рішення» — об’єднання декількох компаній, створене з метою надання якісних послуг в сфері організації, ведення бізнесу клієнта зі збереженням повної конфіденційності та комерційної таємниці. Ми надаємо послуги компаніям різним за величиною, сферою діяльності, формою власності та планами на майбутнє, але суб'єкти бізнесу часто схожі. На ринку України ми працюємо з 2001 року. За цей час надавали послуги страховим, будівельним, компаніям по управлінню активами, інвесторам різних сфер діяльності, сісльськогосподарським, фармацевтичним, науково-дослідним, торговим, компаніям по розробці програмного забезпечення та державним органам влади.
 
 

Види діяльності

Кваліфікована аудиторська фірма діє в першу чергу не як інспектор, а як незалежний консультант, який поряд із перевіркою фінансової звітності дає професійну оцінку стану справ. Позитивною стороною незалежної аудиторської перевірки є те, що незалежний аудитор бачить стан справ на підприємстві з боку стороннього спостерігача, отже йому легше помітити прорахунки і недоліки, таким чином дати кваліфіковану пораду з усунення майбутніх або вже зроблених помилок. Тому, як правило, ініціатором незалежної аудиторської перевірки є власник підприємства, який хоче уникнути конфліктних ситуацій при проведенні угод і сплаті податків.

Компанія «Бізнес Рішення» створена з метою надання якісних послуг у сфері організації та ведення бізнесу зі збереженням конфіденційності та комерційної таємниці. До переліку послуг компанії входять аудиторські, бухгалтерські, консалтингові послуги, послуги з трансформації та реорганізації компаній.

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

ТзОВ Аудитерська Фірма Бізнес - Рішення
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, 135 аб. скринька 199, індекс 01135, будинок
  • +38 (044) 502-51-XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create